Type at least 1 character to search
Back to top

Project Manager

Căutăm un nou coleg în echipa noastră pentru poziția Social Media Manager – cel care va crea și monitoriza procesele de comunicare și promovare ale brandului!

▪️ Responsabilităților tale vor fi:
– analiza industriei clientului și dezvoltarea strategiei de smm;
– generarea ideilor de content și crearea calendarului de postări;
– programarea postărilor și monitorizarea reacțiilor în comentarii;
– monitorizarea reputației brandului in social media;
– analiza indicatorilor de performanță și crearea rapoartelor;

▪️ Vei primi în schimb:
– salariu motivant + pachet social
– experiență în proiecte complexe, unde întotdeauna este loc de creativitate și soluții inovative;
– oportunitatea de a lucra într-o echipa unde vei fi ascultat și în care propunerile sunt binevenite;

▪️ Câteva momente pe care le cerem de la tine:
– atenție la detalii, organizare și multitasking;
– formularea detaliată a taskurilor și abilități de lucru de echipă;

Dacă ai mai avut experiența coordonării proceselor de comunicare pentru un brand, te rugăm să ne dai un mesaj! Venim cu o ofertă bună pentru tine! Sau expediează direct CV-ul tău la [email protected]